Připravujeme

Nové možnosti a nástroje

V příštím období se Domeček rozroste o podrobnější nástroje přípravy akcí a další možnosti jejich hodnocení.
Připravujeme také rozšíření funkcí administračního centra - ještě více možností k práci s přihláškami pro vaše pracovníky!

Co je nového

Online přihlášky i platby

Domeček nyní nabízí možnost online plateb z klientského centra za všechny vaše přihlášky. Připravili jsme nové vylepšené prostředí pro online přihlašování. Uživatelům přináší přehlednější a jednodušší funkce, ale také nové možnosti.

Vše pod jednou střechou ...

Domeček je informační systém vyvinutý výhradně pro potřeby Domu dětí a mládeže a Střediska volného času. Systém přehlednou a ucelenou formou řeší všechny potřebné procesy spojené se správou vaší agendy.

Klientské centrum

Aby byl váš informační systém co nejpřístupnější všem účastníkům, vyvinuli jsme Klientské centrum. Modul, který umožňuje online přihlášení do kroužků či na akce kterémukoli zájemci. Stávající účastníci (resp. jejich zákonní zástupci) mohou pracovat se svými osobními údaji, přihlašovat se na další kroužky či tábory a mít přehled o svých platbách. Noví zájemci se mohou snadno zaregistrovat, vyplnit do adresáře své údaje a poté mohou využívat všech výhod online přihlašování. Celý proces je dvoustupňový - zájemce zadá přihlášku, kterou poté schválíte, či zamítnete. Proces přihlašování máte tedy i v této variantě pod kontrolou. Základní funkčnost klientského centra je už v ceně informačního systému. V budoucnosti předpokládáme za samostatný příplatek rozšíření o nadstandardní možnosti, které mohou být využity volitelně.

Snadná registrace

Klientské centrum umožňuje zaregistrovat se kterémukoli uživateli (funguje na podobném principu, jako běžný e-shop). Jakmile si uživatel vytvoří svou registraci, může do vašeho adresáře přidávat nové účastníky (sám sebe nebo své děti). Na základě toho pak může vybírat, kam je chce přihlásit. Nabídku kroužků nebo táborů pro online přihlašování můžete sami ovlivnit a rozhodnout, na které činnosti online přihlašování umožníte. Odpadá tak nutnost osobní návštěvy pro přihlášení na kroužek nebo tábor, ale naopak je zachována možnost u některých činností přihlášku osobní návštěvou podmínit.

Přihlašování a platby pod kontrolou

Přestože je přihlašovací proces pro uživatele velmi jednoduchý, máte veškeré přihlášky do kroužků či na akce nadále plně pod kontrolou. Proces přihlášení je dvoustupňový. Zájemce si zadá přihlášku a je upozorněn, že její přijetí je podmíněno schválením některým z pracovníků střediska. Můžete tedy v klidu posoudit, které přihlášky jsou odpovídající a mohou být přijaty, a které nikoli. Teprve po schválení přihlášky pracovníkem střediska je uživateli (účastníkovi) potvrzeno závazné přihlášení.
Registrovaní uživatelé mají nyní také možnost platit za přihlášky online kartou či bankovním převodem, jako je obvyklé při nakupování na webu.