Připravujeme

Nová verze hlavní aplikace 1.8.1

Nová aktualizace hlavní aplikace na verzi 1.8.1 přináší rozšíření možností fakturace (vydané faktury) o definici "volných položek". Domeček tak mohou menší organizace využít jako nástroj pro vytváření všech svých vydaných faktur (např. za pronájmy). V letním období se chystá rozsáhlejší úprava klientského centra (nástroj pro online přihlašování), která přinese několik nových možností pro lepší online interakci s účastníky.

Co je nového

Elektronické deníky

Spustili jsme pro vás v testovacím režimu službu elektronických deníků zájmových útvarů. Nyní je tedy možné alternativně vést kompletní deník kroužku přímo ve vašem informačním systému.

Vše pod jednou střechou ...

Domeček je informační systém vyvinutý výhradně pro potřeby Domu dětí a mládeže a Střediska volného času. Systém přehlednou a ucelenou formou řeší všechny potřebné procesy spojené se správou vaší agendy.

Úvodem

Domeček je informační systém, který byl od počátku vyvíjen ve spolupráci se středisky volného času, přesně podle jejich potřeb a návrhů. Díky tomu nemusíte roubovat řešení z jiných oborů nebo jiná neúplná řešení, ale máte možnost pracovat s robustním a prověreným systémem, který od začátku vznikal výhradně pro potřeby střediska volného času - a to se všemi jeho specifiky! Přidejte se i Vy do řady spokojených uživatelů Domečku a poznejte všechny přínosy, které Vám kvalitní informační systém poskytne ...

Úspora času a provozních nákladů

Mějte vše dostupné kdykoliv a odkudkoliv. Zkraťte čas spojený se správou agendy na minimum, pusťte z hlavy administraci Vašeho oficiálního webu a snižte také náklady na spotřební materiál.

Vaše data budou v bezpečí

Přenosy probíhají prostřednictvím bezpečnostních SSL certifikátů a citlivá data jsou ukládana v šifrované podobě. Servery jsou umístěné v nejmodernějším zabezpečeném Datacentru a pravidelně zálohovány.

Jednoduchost uživatelského rozhraní

Jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní a také jednotné ovládání všech částí systému zvládne opravdu každý. Myslíme i na přístupnost a proto lze systém ovládat i pomocí klávesnice.

Vše v jednom nástroji

Používejte pouze jeden nástroj, který prostou a jednoduchou formou vyřeší vše. Systém obsahuje velké množství nástrojů pomocí kterých odbouráte nepřehledné tabulky, sdílené složky, špatnou informovanost vašich kolegů a mimo jiné i hromady zbytečných papírů.

Okamžitý přehled o dění ve středisku

Mějte kompletní a okamžitý přehled o dění ve Vašem středisku. Budete vědet vše o obsazenosti zájmových útvarů, probíhajících činnostech, úhradách účastnických poplatků, finančních tocích, ...

Víme, co je důležité

Získejte více prostoru pro Vaše činnosti a vymýšlení nových aktivit. Pusťte z hlavy administrativu a mějte možnost věnovat se tomu, co je důležité ...