Připravujeme

Nová verze hlavní aplikace 1.8.1

Nová aktualizace hlavní aplikace na verzi 1.8.1 přináší rozšíření možností fakturace (vydané faktury) o definici "volných položek". Domeček tak mohou menší organizace využít jako nástroj pro vytváření všech svých vydaných faktur (např. za pronájmy). V letním období se chystá rozsáhlejší úprava klientského centra (nástroj pro online přihlašování), která přinese několik nových možností pro lepší online interakci s účastníky.

Co je nového

Elektronické deníky

Spustili jsme pro vás v testovacím režimu službu elektronických deníků zájmových útvarů. Nyní je tedy možné alternativně vést kompletní deník kroužku přímo ve vašem informačním systému.

Vše pod jednou střechou ...

Domeček je informační systém vyvinutý výhradně pro potřeby Domu dětí a mládeže a Střediska volného času. Systém přehlednou a ucelenou formou řeší všechny potřebné procesy spojené se správou vaší agendy.

Hlavní aplikace

Základem Informačního systému Domeček je hlavní aplikace postavená na nejmodernější platformě .NET Framework společnosti Microsoft. V této části informačního systému řešíte veškerou manipulaci s osobními daty Vašich klientů, spravujete zájmové útvary, akce a tábory. Evidujete zde veškeré přihlášky účastníků, vystavujete předpisy plateb, spravujete platby a importujete elektronické bankovní výpisy, fakturujete zaměstnavatelům či zdravotním pojišťovnám.
V tiskových sestavách získáváte informace o obsazenosti kroužků, akcí či táborů, rozdílech v platbách, věkovém rozložení a státním občanství účastníků, tisknete seznamy členů pro vlepení do deníku zájmového útvaru a v neposlední řadě zde také získáte věškeré informace pro zahajovací výkaz.
Hlavní aplikace se instaluje do počítače (licenční modely jsou postaveny právě na počtu instalací této aplikace).

Automatické aktualizace

Hlavní aplikace obsahuje systém automatických aktualizací, pomocí kterých bude vždy zabezpečeno, že všichni uživatelé systému budou pracovat s aktuální verzí programu. Odpadá tím také jakákoli administrace aplikace z vaší strany.

Uživatelský manuál

Hlavní aplikace obsahuje také uživatelský manuál, který obsahuje jak popis všech částí aplikace, tak i různé postupy, příklady a doporučení. Naleznete jej na internetové adrese http://domecek.itspecialist.cz/faq nebo kliknutím na tlačítko nápověda přímo v aplikaci.

Vývoj a přidávání nových funkcí

Domeček je stále živý informační systém. Neustále shromažďujeme kvalitní a opodstatněné náměty uživatelů, na základě kterých stále přidáváme nové a nové funkce. Co je v Domečku nového a co připravujeme se dozvíte v levé části tohoto webu.