Připravujeme

Nová verze hlavní aplikace 1.7.9

Připravujeme verzi 1.7.9, která bude uvolněna do konce března. V této aktualizaci najdete nový nástroj pro pohodlné vystavování faktur za kroužky či tábory přímo z Domečku. Využitelný jak pro účely fakturace zaměstnavatelům rodičů, tak pro příspěvky zdravotních pojišťoven.

Co je nového

Elektronické deníky

Spustili jsme pro vás v testovacím režimu službu elektronických deníků zájmových útvarů. Nyní je tedy možné alternativně vést kompletní deník kroužku přímo ve vašem informačním systému.

Vše pod jednou střechou ...

Domeček je informační systém vyvinutý výhradně pro potřeby Domu dětí a mládeže a Střediska volného času. Systém přehlednou a ucelenou formou řeší všechny potřebné procesy spojené se správou vaší agendy.

Profesionální webové stránky bez starostí

Služba Domeček web zajišťuje provoz profesionálních webových stránek, které jsou plně integrovány a spravovány prostřednictvím Administračního centra Domeček. Webové stránky služby Domeček web jsou postavené na univerzální šabloně, kterou pro Vás graficky a barevně upravíme tak, aby plně odrážela jedinečnou identitu Vaší organizace. Obrovskou výhodou je plná integrace napříč celým informačním systémem Domeček. Správa obsahu webových stránek je díky tomu velmi jednoduchá, neboť žádnou informaci nebudete opisovat dvakrát. Webové stránky služby Domeček web jsou fyzicky provozovány na našich serverech na které už jen stačí nasměrovat Vaši oficiální doménu a nový profesionální web můžete mít k dispozici během pár dnů.

Vývoj a přidávání nových funkcí

Domeček je stále živý informační systém. Neustále shromažďujeme kvalitní a opodstatněné náměty uživatelů, na základě kterých stále přidáváme nové a nové funkce. Co je v Domečku nového a co připravujeme se dozvíte v levé části tohoto webu.